ادعای بایدن: {حمله} سایبری روسیه به آمریکا در داخل بهترین راه است


به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محیط بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا بامداد سه‌شنبه دانستن درباره احتمالات بروز {حمله} سایبری عظیم روسیه به این ملت در داخل روزهای بلند مدت هشدار داد.

بایدن طی سخنرانی در داخل کنفرانس میزگرد مقرون به صرفه، ذکر شد: «[ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه] به هیچ وجه در نظر گرفته شده نمی‌کرد کدام ممکن است ناتو تصمیم گرفت باقی نگه دارد».

به نوشته خبرگزاری «رویترز»، وی مدعی شد کدام ممکن است اوکراین با بهره مندی از مزایای تسلیحات معرفی شده مشتاق در مورد ناتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا، نظامی روسیه را ویران می‌تنبل.

رئیس‌جمهور آمریکا در داخل شکسته نشده ادعاهای ضد روسی شخصی دانستن درباره پوتین ذکر شد: «او می رود اکنون در پشت قسمت سرش {جایی} برای قدم گذاشتن ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل جاری برای آغاز کردن بهانه‌های جدیدترین [برای تشدید جنگ اوکراین] است. این شوخی معمولاً نیست».

بر ایده این گزارش، بایدن ممکن است حتی مدعی شد کدام ممکن است پوتین در داخل جاری بررسی اجمالی بهره مندی از مزایای سلاح‌های شیمیایی در داخل اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است حتی متوسل شدن به حمله ها سایبری است.

به نوشته رویترز، وی با توجه به {حمله} سایبری روسیه به آمریکا اعلام کردن کرد: «[این حمله] در داخل بهترین راه است».

کاخ سفید نیز روز دوشنبه هشدار داد کدام ممکن است اطلاعاتی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است پیشرفته ترین و پیشرفته ترین روسیه در داخل جاری بررسی اجمالی انتخاب‌هایی برای حمله ها سایبری احتمالاً به آمریکا است.

پیش به همین دلیل این، «ولودیمر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین با حیاتی درک کردن دیدار با همتای روس شخصی، ذکر شد تعیین‌گیری بر بالا مصالحه با روسیه را به همه شما‌پرسی در داخل اوکراین می‌سپرد. (چیزهای بی اهمیت تا حد زیادی)

در داخل ۲۴ فوریه، روسیه در داخل {پاسخ به} تقاضا پشتیبانی به همین دلیل سوی جمهوری‌های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک (جدایی‌طلبان شرق اوکراین)، عملیات ارتش شخصی را در داخل اوکراین تحریک کردن کرد. ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه تاکید کرد کدام ممکن است «غیر ارتش‌سازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نازی‌زدایی» به همین دلیل {اهداف} کلیدی این عملیات است. مسکو مکرر تاکید کرده کدام ممکن است هیچ نرم افزار‌ای برای اشغال اوکراین ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکید می‌تنبل کدام ممکن است نیروهای مسلح روسیه به ساده زیرساخت‌های ارتش اوکراین را عملکرد قرار می‌دهند. آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش، به همین دلیل جمله ژاپن، با اعمال تحریم‌های عالی علیه روسیه به اقدام مسکو پاسخ نماد دادند.

انتهای پیام/خ
این مطلب را برای صفحه وب اول هدایت کنید