اتحادیه اقدام چاقی (OAC) آگاهی از چاقی کودکان آگاهی را در مورد سوگیری وزن و قلدری در طول ماه افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی کودکان است و ائتلاف اقدام چاقی (OAC) این ماه برای شناسایی تعصب و قلدری غالب در بین کودکان مبتلا به افزایش وزن و چاقی تلاش می کند.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن توسط همسالان خود در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. تعصب وزن در کودکان و نوجوانان جوان یکی از ویژگی های اصلی نسل های جوان ما است. ما می دانیم که آثار قلدری می تواند تا بزرگسالی نیز ادامه داشته باشد. داشتن كودك مبتلا به چاقی می تواند به اندازه كافی بدون بدرفتاری یا بی عدالتی قضاوت شود. اکنون زمان آن است که ما این تاثیر منفی را بشناسیم و برای جلوگیری از تعصب وزن تلاش کنیم. “

در طول ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری پول برای جلوگیری از تعصب و قلدری در دوران کودکی از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد. شما می توانید با اهدا به OAC ObesityAction.org/Donate حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. هر سهم در جهت تبدیل جهان به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی انجام می شود.

ائتلاف اقدام چاقی (OAC) ، بیش از 75000 سازمان غیرانتفاعی ملی با اعضا ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت اختصاص داده است.

###Source link

دیدگاهتان را بنویسید