ابراهیمی: تاج چه تاجی به فوتبال ایران داد/ در پرونده ویلموتس به دنبال سوراخ موش نباشند


ناصر ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: مهدی تاج این قرارداد بد را امضا کرد اما برای انتخابات کنگره هم ثبت نام کرده است. چه تاجی بر سر فوتبال ما گذاشته است که می خواهد به فوتبال برگردد. او و علی کفاشیان در دوران ریاستشان کار خاصی برای فوتبال ما انجام ندادند و صاحب این شماره ها هستند. اکنون ویلموتس باید برای جلوگیری از عواقب آن هزینه زیادی بپردازد زیرا با کمک مالی به فیفا و AFC کاری نمی توان انجام داد.

وی افزود: قرارداد ویلموتس بزرگترین باخت تاریخ فوتبال ایران است. در ملاقات حضوری به علی کفاشیان گفتم هر کاری که در فوتبال انجام دادی اشتباه بود. این شوخی نیست و با گذشت زمان، جریمه مربوط به عدم پرداخت قرارداد ویلموتس افزایش می یابد. تاج، سلطانی فر، اعضای سابق هیئت مدیره فدراسیون و مدیر برنامه ای که این معلم را به ایران آوردند مقصر هستند و باید مورد بازجویی قرار گیرند. دلیل انعقاد چنین قراردادی باید معلوم باشد و هیچ سوراخ موشی برای پنهان کردن آن پیدا نشود. اگر بخواهند همدیگر را مقصر بدانند، هیچ تصمیمی نمی گیرد.

سرمربی اسبق تیم فوتبال کشورمان گفت: فقط باید برای این بلایی که بر فوتبال ما آمد، به خاطر برنامه ریزی اشتباه متاسف باشیم. حالا سر گروهی نیست و میرشاد مجدی فوتبالیستی که سابقه حضور در مسابقات فوتسال را دارد فارغ التحصیل شده و هدایت فدراسیون را برعهده گرفته است اما قدرت بالایی هم ندارد. در غیر این صورت اگر قدرت داشته باشد و وضعیت مالی گروه خوب باشد بهتر می تواند گروه را مدیریت کند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید