آیا ژل برای چربی شکم واقعا کار می کند؟

کرم‌ها و ژل‌هایی که برای کاهش چربی و سلولیت استفاده می‌شوند، چندین سال است که برای افرادی که سعی در کاهش چربی در ناحیه مورد نظر دارند، نتایجی را به همراه داشته است. با این حال، همانطور که بسیاری از ما قبلاً می دانیم، چربی شکم با چربی سایر قسمت های بدن ما متفاوت است. صرف نظر از اینکه ما چه کار می کنیم یا استفاده می کنیم، به نظر نمی رسد که می خواهد از بین برود. آیا ژلی برای چربی شکم وجود دارد که واقعا کار کند؟

خوب، برخی از شما می خواهند باور کنید که وجود دارد، و برخی دیگر می گویند نه، هیچ چیز کار نمی کند. جرأت می کنم بگویم افرادی که ژل چربی شکم می فروشند به شما می گویند که چقدر خوب کار می کند، در حالی که افرادی که قرص های کاهش وزن یا تردمیل می فروشند به شما خواهند گفت که این ژل مطلقاً کار نمی کند. همین الان و همین الان ژل لاغر برای چربی شکم را به شما می دهم.

ژل های کاهش دهنده چربی معمولا از مواد گیاهی و یکی به نام اپیدریل ساخته شده اند. کاری که اپیدریل انجام می دهد این است که سلول های چربی را مانند حباب هایی در وان حمام می کند. این با قرار دادن سلول های چربی در ظرف پتری و پاشیدن مقداری اپیدریل آزمایش شده است. هنگامی که سلول های چربی تخلیه می شوند، به جریان خون شما می روند تا به عنوان انرژی بسوزانند. بنابراین پاسخ کوتاه این است که بله، ژل برای چربی شکم در واقع کار می کند.

مشکل ژل چربی شکم این است که مردم نمی‌دانند وقتی سلول‌های چربی برای تولید انرژی فرستاده می‌شوند، باید در واقع از آن انرژی استفاده کنید. در غیر این صورت، سلول‌های چربی خود را مجدداً رسوب می‌کنند و شما یا هیچ نتیجه‌ای نخواهید دید یا نتایج موقتی خواهید دید، اما باید خیلی زود از نو شروع کنید.

خب! حالا شما مالک آن هستید. ژل چربی شکم اگر عاقلانه و صحیح از آن استفاده کنید می تواند شما را لاغر کند.