آیا سرعت اینترنت شما در هفته آینده بیشتر می شود؟ / مرگ فروش اینستاگرام


به گزارش تجارت نیوز، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره وضعیت جدید اینترنت کودکان و نوجوانان گفت: این اینترنت هفته آینده در جمع وزرا رونمایی می شود.

ایسنا نوشت، عیسی زارع پور امروز در حاشیه افتتاح پروژه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع خبرنگاران گفت: مذاکرات را برای تامین فرکانس های 700 و 800 صدا و سیما آغاز کرده ایم و امیدواریم با آنها به تفاهم برسیم. مشارکت.

وی همچنین گفت: در پنج سال گذشته هیچ اتفاقی در حقوق مدیران نیفتاده است و دلیلی که در دولت سیزدهم رخ داد حذف یکی از بسته ها است.

وزیر ارتباطات و فناوری با بیان اینکه اگر منابع مالی در اختیار بهره برداران قرار نگیرد، این صنعت نمی تواند توسعه پیدا کند، گفت: در حال کار بر روی مدلی هستیم که در زمان توسعه برای کاربر مشکل جدی ایجاد نکند.

وی ادامه داد: در زمینه فیبر نوری همه کشورها متعهد به توسعه فیبر نوری برای منازل و مشاغل هستند و حتی برخی کشورها تا 20 میلیارد دلار در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند اما 5G بدون فیبر توسعه نمی یابد. اپتیک توسعه نیافته است، امکان پذیر نیست.

واکنش زارع پور به بحران اینستاگرام

به گزارش مهر، عیسی زارع پور درباره خرابی شبکه اجتماعی اینستاگرام در روزهای اخیر گفت: در دولت سیزدهم سیاست جدیدی در تریبون های خارجی تصمیم گیری نشد و همه چیز طبق تصمیمات قبلی و درست تحت تاثیر قرار می گیرد. آن را مرور کنید برای اینستاگرام از لینک های قدیمی (انحصاری) برای تضمین کیفیت خدمات استفاده می کنیم. بنابراین، اگر آن اتصال قطع شود، آن پایگاه داده آسیب خواهد دید.

به گزارش دیجیاتو، پادرو با بیان اینکه مشکلات اینترنت در مرداد ماه امسال تاثیر بسزایی در کاهش فروش فروشگاه های اینستاگرام داشته است، از کاهش 35 درصدی بازدید و 50 درصدی فروش در این فروشگاه ها خبر داد.

پادرو به عنوان ابزاری هوشمند برای خرید و ثبت سفارش آنلاین در گزارشی کوتاه گفت که مشکلات اینترنتی در مرداد 1401 باعث شد فروشگاه‌های اینستاگرام تا 35 درصد بازدید و 10 و 50 درصد از فروش خود را از دست بدهند. اینستاگرام.

مشکلات اینترنتی و آسیب به نیروی فروش

این اطلاعات با مقایسه آمار با آمار ارائه شده توسط فروشگاه ساز پادروشاپ اینستاگرام در تیر و مرداد 1401 به دست آمده است.

نکته کلیدی برای ارزیابی این آمار، مقایسه افزایش تعداد فروشگاه های اینستاگرام با کاهش فروش است. بنابراین، با وجود افزایش ۲۵ درصدی تعداد مشتریان فعال در پلتفرم پادروشاپ، در ماه آگوست، تعداد کل فروش‌های انجام شده توسط مشتریان در پادرو تنها ۱۰ درصد افزایش یافت.

کاهش کیفیت و سرعت اینترنت و از طرفی مشکلات پیش آمده در این زمینه تاثیر بسزایی در کاهش فروش اینستاگرام داشته است. اما قرار دادن این تحلیل پادرو در کنار کاهش قدرت خرید مردم و افزایش تورم، معمای کاهش فروش آنلاین را کامل می کند.

محصولاتی که در فروشگاه‌های آنلاین و مکان‌هایی مانند اینستاگرام فروخته می‌شوند کمتر به عنوان کالاهای اساسی و لوکس طبقه‌بندی می‌شوند. باید گفت در شرایطی که زندگی در خطر باشد و آسیب های اقتصادی ناشی از افزایش تورم سفره خانواده ها را کاهش دهد، حذف خریدهای غیرضروری به سرعت اتفاق می افتد.

با این حال، با مقایسه بازدید از این فروشگاه ها با یک ماه گذشته، ممکن است ارتباط معنی داری با مشکلات زندگی وجود نداشته باشد، می توان گفت که این نتیجه مستقیم دسترسی کم به اینستاگرام است.

کاهش 35 درصدی بازدید از فروشگاه های اینستاگرام

پادرو در بخشی دیگر از توضیحات خود گفت: با بازدید انفرادی از 10 فروشگاه در تیرماه و مقایسه آمار بازدید این فروشگاه ها در مردادماه، بازدید آنها 35 درصد کاهش یافته است. آنچه حائز اهمیت است این است که این کاهش با وجود افزایش فروش این فروشگاه ها از ابتدای مردادماه همزمان با آغاز مشکلات اینترنتی است.

پادرو در ماه جولای اعلام کرد که تقریباً 30000 فروشگاه اینستاگرام از خدمات Padroshop استفاده می کنند که در ماه آگوست به 36000 فروشگاه افزایش یافت. در حال حاضر 400 هزار قهرمان ایرانی فعال در اینستاگرام هستند که از طریق این پلتفرم امرار معاش می کنند.

اکنون با توجه به افزایش مشکلات زندگی و شرایطی که کسب و کارهای کوچک ایجاد کرده اند و پنجره های خود را برای فروش محصولات در اینستاگرام ایجاد کرده اند. محدود کردن دسترسی به این پلتفرم زنگ خطر بزرگی است.

این استارتاپ نه تنها برای حوزه خرید آنلاین اهمیت دارد، بلکه در مسیر فناوری توسعه یافته قرار دارد، بلکه چالش های زندگی را افزایش می دهد.