آیا زبان سفید و توده در گلو بخشی از علائم کاندیدا است؟ – کتوز از طریق رژیم غذایی کم کربوهیدرات

دوست من می خواهد بداند که آیا سفیدی زبان و توده در گلو از علائم کاندیدا است یا خیر. او یک پوشش سفید روی زبان من دارد، زیرا او آن را دارد و باعث بوی بد دهان او می شود. او همچنین فکر می کند که توده ای در گلویش دارد. او فکر می کند که آیا این مربوط به کاندیدا یا رفلاکس اسید یا هر دو است.

بسیاری از ما که از کاندیدا رنج می‌بریم، زبان سفیدی داریم که دارد، اما این کاندیدیازیس نیست، بلکه توسط مخمرهای دیگر ایجاد می‌شود. من معتقدم که سندروم مخمر یکی از بدترین بیماری هاست زیرا شما نمی دانید چه چیزی دارید.

پوشش سفید روی زبان خود نشانه پاکسازی و/یا کتوز است. جایی خواندم که اگر مصرف کربوهیدرات/قند را متوقف کنید و فقط پروتئین و چربی را بخورید، این اتفاق می افتد و طبیعی است. سعی کنید زبان خود را بخراشید و آب بیشتری بنوشید. با تمیزتر شدن بدن، پوشش شفاف‌تر می‌شود. این واقعاً منطقی است زیرا وقتی کربوهیدرات را قطع می کنم برای من اتفاق می افتد.

بوی بد دهان یعنی کولون سمی. من هم سالهاست که گلو درد توده ای دارم. بعد از اینکه یک سال و نیم برنامه از مرکز سلامت کاندیدا انجام دادم، از بین رفت، اما هنوز مخمر واژینال داشتم، بنابراین واقعاً نمی توانم آن را توصیه کنم. وقتی رژیم کم کربوهیدرات می گیرم احساس می کنم توده ای در گلویم ایجاد می شود. همیشه اتفاق میفته.

کتوز، که باعث می شود زبان سفیدی داشته باشید، سالم نیست زیرا به این معنی است که می توانید خیلی سریع چربی بسوزانید و به کلیه های خود فشار وارد کنید. ممکن است بخواهید با خوردن سبزیجات بیشتر، کربوهیدرات های خود را کمی افزایش دهید.