آیا برنامه کوره چربی سوزی کار می کند؟

من هم مانند بسیاری از افراد، مدت زیادی است که با وزنم دست و پنجه نرم کرده ام. من برنامه‌های مختلفی را امتحان کرده‌ام، و گاهی اوقات می‌توانستم وزن کم کنم، اما هر بار که وزن در نهایت باز می‌گشت، معمولاً با چند پوند اضافی که ظاهراً برای “معیار خوب” یا به عنوان یک شوخی بی‌رحمانه کیهانی پرتاب می‌شود. تا زمانی که کوره چربی سوزی راب پولوس را پیدا کردم، سرانجام می خواستم نه تنها وزنم را کاهش دهم، بلکه آن را برای همیشه حفظ کنم.

برنامه کوره چربی سوز با این دانش ایجاد شده است که برای کاهش وزن باید متابولیسم خود را افزایش دهید. این دقیقاً همان کاری است که این برنامه صرفاً با آموزش غذاها و تمرینات عالی برای افزایش متابولیسم شما انجام می دهد و اساساً بدن شما و “کوره چربی سوز” را می سازد.

نکات برجسته کوره چربی سوز راب پولوس

  • عمیق – راب تمریناتی را برای هر گروه از عضلات به شما ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که به کل بدن خود یک تمرین واقعی می دهید.
  • تمرینات سریع و قدرتمند – برای افرادی که وقت ندارند هر روز ساعات زیادی را به ورزش اختصاص دهند، این سیستم می تواند راه حل باشد. تکنیک راب برای کاهش وزن تمرینات پایه تمرین قدرتی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید تنها در 20 دقیقه در روز انجام دهید. به سادگی یک ست از هر تمرین را ۲ تا ۳ روز در هفته انجام دهید.
  • متابولیسم را افزایش می دهد – تمرینات قدرتی راب شما را وادار به افزایش عضله می کند که به نوبه خود به کاهش چربی کمک می کند. با توجه به اینکه ماهیچه ها کالری بیشتری نسبت به چربی می سوزانند، ساده است، کوره چربی سوز حتی به افزایش متابولیسم در حالت استراحت کمک می کند. این بدان معناست که حتی زمانی که ورزش نمی کنید، بدن شما همچنان در حال سوزاندن چربی است.
  • مطلقاً هیچ تمرین قلبی وجود ندارد – یکی دیگر از چیزهایی که من بسیار خوشحال شدم که در این برنامه از دست دادم، تمرینات طولانی و خسته کننده قلبی است که برنامه های دیگر همیشه شما را مجبور به انجام آن می کنند. پولوس متوجه شد که تمرینات قدرتی سریعی که او در برنامه خود گنجانده است، در واقع به شما یک تمرین قلبی بهتر از یک ساعت روی تردمیل می دهد!

آیا به کوره چربی سوز نیاز دارید؟

این سیستم برای افراد معمولی که وزن اضافی بدن دارند بسیار مناسب است. این می تواند با ارائه بهترین برنامه ورزشی و تغذیه ای که انجام آن آسان و بدون دردسر است، به شما کمک کند به اهداف کاهش وزن خود برسید.