آیا اهداف تناسب اندام شما در دسترس است؟


ما اینجا هستیم ، در اواسط سال. آیا اهداف تناسب اندامی را که برای سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ چطور پیش می رود؟

سالن های ورزشی Corpus Christi ما سنت سالانه وعده بهبود خود را درک می کنند ، اما ما همچنین می دانیم که علاقه معمولا در چند هفته اول از بین می رود. با انگیزه ماندن دشوار است ، به ویژه هنگامی که اهداف غیر واقعی هستند.

تعیین اهداف معقول

اینجا معامله است. اهداف بلندمدت و بلندمدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. اگرچه ممکن است یک هدف را در نظر داشته باشید ، وزن خاصی که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، ما پیشنهاد می کنیم آن را با گازهای کوچک حل کنید.

آهسته شروع کنید و به آن پایبند باشید. صادق باشید. واقعا به چه چیزی می توانید برسید؟ با اهداف متوسطی که قابل دستیابی هستند شروع کنید. موفقیت کمتر به شما در ایجاد اعتماد به نفس در دستیابی به این هدف نهایی کمک می کند.

آن را راه اندازی کنید!

هدف گذاری عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط صحبت نکنید – به باشگاه بروید و حرکت را شروع کنید! یک فعالیت تناسب اندام پیدا کنید که از آن لذت می برید و ادامه دهید.

آیا انگیزه شما از انرژی دیگران است؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی شما را با احساسات مثبت احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا ترجیح می دهید به تنهایی ورزش کنید؟ تجهیز یک ایستگاه ، چه قلبی و چه قدرتی ، به شما این فرصت را می دهد که خودتان را تمرین دهید. ما به شما کمک می کنیم قالب تمرین را پیدا کنید که به شما این امکان را می دهد!

به خودتان پاداش دهید

با پیشرفت روزها و هفته ها – و رسیدن به باشگاه سخت تر و سخت تر می شود – اولین شور و شوق خود را به خاطر بسپارید و قول دهید که از خود مراقبت خواهید کرد.

هنگامی که ظاهر می شوید ، کار را انجام می دهید و اهدافی را که تعیین کرده اید برآورده می کنید ، به خودتان پاداش دهید.

شما سزاوار یک تبریک بزرگ و یک سیلی بر شانه خود هستید – فقط پاداش غذاهای خوشمزه و پرکالری که کار سخت شما را خراب می کند دریافت نکنید!

شرکای تناسب اندام

ما به سلامت و رفاه جامعه خود ایمان داریم و باشگاه های ورزشی Corpus Christi ما می خواهند شرکای تناسب اندام شما باشند.

بیایید با شما به سفر برویم. ما به شما در شناسایی این اهداف و ایجاد برنامه ای با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها کمک می کنیم.

ما هم به شما اعتماد داریم!

دیدگاهتان را بنویسید