آیا آموزش شخصی برای من وجود دارد؟


آیا می توانید با هر یک از این جملات شناسایی کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من به راهنمایی نیاز دارم تا بتوانم از زمان خود در باشگاه به بهترین نحو استفاده کنم.
  • من به فلات رسیده ام و از روال عادی خود خسته شده ام.

آیا هیچ کدام شبیه شما هستند؟ آموزش شخصی می تواند راه حل شما باشد. شاید هرگز به این موضوع فکر نکرده باشید ، اما بدنسازی Corpus Christi ما دارای مربیان فردی در هر مرحله از آمادگی جسمانی است. هم مبتدیان ورزشگاه و هم ورزشکاران با اندام بالا می توانند با هدایت یک مربی مجرب از یک شروع تازه بهره مند شوند.

آیا آماده ساختن بازی تناسب اندام خود هستید؟ در اینجا چیزی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که مایلند دانش خود را به اشتراک بگذارند. هدف آنها این است که مطمئن شوید به اهداف تناسب اندام خود دست یافته اید – خواه کاهش وزن ، بهبود سلامت یا توده عضلانی بیشتر.

هنگامی که برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا بشنود و بفهمد که می خواهد در ورزشگاه به چه چیزی برسد ، سطح تناسب اندام فعلی شما را ارزیابی کند و دریابد که از کدام فعالیت تناسب اندام بیشتر لذت می برید.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا یک برنامه عملی برای موفقیت تهیه کنید. بسته به سطح آمادگی جسمانی و اهداف شما ، یک روال معمول برای استفاده م effectiveثر و کارآمد از وقت بدنسازی خواهید داشت.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا به دنبال راه های جدید و ابتکاری برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی را برای شروع یا شکستن این فلات به شما ارائه دهند. رویکردهای تازه همیشه کمک می کند!

مشوق ها

احساس ناامیدی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست که با حمایت و الهام بخشیدن به شما به پاداش کمک می کند.

مسئوليت

هنگامی که احساس می کنید گوشه ها کم هستند یا گوشه ها بریده می شوند ، مربی شخصی شما به شما در هدف گذاری کمک می کند!

نتایج

اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی شما هرچه باشد ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

برای بهبود سلامتی و تندرستی تعهد لازم است ، ما آن را دریافت می کنیم. گاهی سخت است اما مربیان شخصی Freedom Fitness طرفداران تناسب اندام شما هستند ، آماده آموزش ، ملاقات و تشویق شما برای موفقیت هستند.

اولین قدم را بردار یک مکان تناسب اندام در نزدیکی خود پیدا کنید و درباره آموزش های شخصی در Corpus Christi بیشتر بیاموزید.Source link

دیدگاهتان را بنویسید