آنچه من به عنوان یک بنیانگذار زن آموخته ام


وقتی JSHealth را راه اندازی کردم ، هرگز تصور نمی کردم که اینقدر رشد کند. من از جامعه و تیم خود ، که در هر مرحله از راه حضور داشته اند ، بسیار سپاسگزارم! من اخیراً به این فکر می کنم که نقش اول زن را داشته باشم و می خواستم برخی از افکار خود را با شما به اشتراک بگذارم. مهمتر از همه ، من معتقدم همیشه با مهربانی و شفقت رهبری می کنم.

من متعهد به رشد برای همیشه هستم

انگیزه من برای توسعه نام تجاری و ویتامین های JSHealth این بود که به برندی تبدیل شوم که تأثیرگذار باشد و به معنای خوب باشد. ما می خواهیم اثری مثبت در جهان بگذاریم.

در این روزهای نامعلوم ، من هدفم را به خودم یادآوری می کنم

بازگشت به اعتقاد من به پیام و فرمول بندی من برای من کلیدی است. این اعتقاد است که هر روز مرا برانگیخته است. من می دانم که آنها می توانند به مردم در زندگی بهتر کمک کنند ، بنابراین هیچ چیز نمی تواند اشتیاق به کمک به زنان را متوقف کند. این تماس من است. علیرغم تغییر چشم انداز که ما در طول همه گیری مشاهده می کنیم ، این امر باعث می شود من ادامه دهم.

من به تیم خودم اعتقاد دارم

برای من مهم است که به تیمم اعتماد کنم و آن را رها کنم – ما از ریزمدیریت اجتناب می کنیم. ما می خواهیم مردم مانند رئیس خود احساس کنند و قدرت خود را به شرکت بیاورند. ما همچنین به ایده ها ، نظرات و دیدگاه آنها احترام می گذاریم.

یادآوری پیام و هدف ما برای آنها همیشه یک عامل انگیزشی است و ما را به عنوان یک تیم متحد به جلو می راند ، زیرا همه ما در این دیدگاه مشترک هستیم!

همیشه به قلب خود گوش دهید …

بزرگترین اشتباهی که من به عنوان یک رهبر انجام می دهم این است که به شهود خود گوش نمی دهم. هر بار ، بعداً شما را گاز می گیرد! بنابراین در حال یادگیری بیشتر گوش دادن و اعتماد به آن غریزه هستم.

مهم این است که مثال بزنید…

من زندگی و فلسفه JSHealth را زندگی می کنم و تنفس می کنم و این اصل شفقت را به همه کسانی که با آنها کار می کنیم ، گسترش می دهم. واقعاً قدردانی از تیم ما برای رشد و اشتیاق آنها بسیار مهم است. من به فرهنگی که با هم ایجاد کرده ایم بسیار افتخار می کنم.

الگوی من برای رهبری پدرم است!

او در تمام زندگی خود تجارت شخصی خود را اداره کرده است و تعادل درخشان خوب بودن ، اما به اندازه کافی سخت برای ساختن یک شرکت را آموخته است. من هنوز در حال آموختن و سپاسگزارم که او را می بیند و دانش خود را با من در میان می گذارد.

توصیه ای که به رهبران جدید می کنم این است که…

هر روز از خواب بیدار شده و چشم انداز و اهداف خود را نزدیک قلب خود نگه دارید. به یاد داشته باشید که در روزهای خوب و حتی بیشتر در روزهای سخت. ارتباط با چشم انداز و هدف من مرا در هر قسمت از سفر پیش برد و همچنان راهنمای من خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید