آمریکا در حال تلاش برای کنترل ابرباکتری ها است


آخرین اخبار بیماریهای عفونی

نقشه آنلاین جدید ، کشورهایی را که دارای مقاومت آنتی بیوتیکی در برابر عفونت هستند ، رتبه بندی می کند

نویسنده مت مک میلان
اخبار سلامت WebMD

بررسی شده توسط لورا جی مارتین ، MD

21 سپتامبر 2011 – یک پروژه جدید ایالات متحده را روی نقشه قرار می دهد ، اما نه آنطور که ما می خواهیم.

یک نقشه تعاملی جدید تهدید فزاینده ناشی از ابرباکت های مقاوم به دارو در ایالات متحده ، کانادا و اروپا را نشان می دهد. Extending the Cure یک پروژه تحقیقاتی با تمرکز بر مسائل مربوط به مقاومت آنتی بیوتیکی ایجاد کرده است.

نیکولای بریاکوف ، تحلیلگر تحقیقات درمان می گوید: “هدف پروژه ما این بود که مشکل را به روش جدیدی حل کنیم.” “توسعه استراتژی های معقول ، هم برای اندازه گیری دامنه مشکل و هم برای برقراری ارتباط مهم است. … ما می خواستیم داده های دقیق تأیید شده را ارائه دهیم و آن را تا حد ممکن آسان کنیم.”

این نقشه کشورها را با توجه به میزان مقاومت آنتی بیوتیکی آنها در انواع مختلف عفونت ها رتبه بندی می کند. هرچه نمره بالاتر باشد ، مشکل بدتر است.

ایالات متحده با نمره کل 33 ، بسیار کمتر از کشورهای اسکاندیناوی مانند سوئد و نروژ است که هر دو 5 امتیاز کسب کردند. با این حال ، ایالات متحده از بیشتر کشورهای اروپای شرقی و اروپای جنوبی بسیار جلوتر است. بالاترین امتیاز رومانی 51 بود.

نرخ MRSA در ایالات متحده بیشتر است

مقاوم در برابر متی سیلین یکی از بالاترین نرخ ها را در ایالات متحده دارد S. اورئوس (MRSA) ، نوعی عفونت کارکنان است که سالانه حدود 20000 نفر را در این کشور می کشد. فقط میزان MRSA در اسرائیل و مالت بیشتر از ایالات متحده بود ، جایی که در حال حاضر بیش از 50 درصد عفونت های استاف در برابر آنتی بیوتیک های رایج مقاوم است.

بیشتر MRSA ها در بیماران بستری یافت می شوند. CDC می گوید تعداد چنین مواردی رو به کاهش است. با این حال ، تعداد فزاینده ای از عفونت های MRSA در افراد سالم خارج از محیط های مراقبت های بهداشتی گزارش شده است.

انتروکوک های مقاوم به ونکومایسین (VRE) یکی دیگر از انواع درمان های مشکل است. طبق CDC ، عفونت انتروکوکی یک نوع عفونت شایع در بیماران بستری است. CDC در سال 2004 تخمین زد که VRE باعث ایجاد هر یک از سه عفونت در بخش مراقبت های ویژه می شود. این امر به ویژه آزاردهنده است زیرا با درمان با وانکومایسین ، آخرین آنتی بیوتیک چاره مخالف است.

نقاط مشکل عفونت

گسترش نقشه درمانی نشان می دهد که ایالات متحده و ایرلند دارای بالاترین میزان عفونت کشنده VRE هستند. بخشهایی از غرب میانه ، جنوب جنوبی و برخی از کشورهای آتلانتیک بیشترین موارد را روی نقشه ثبت می کنند.

به طور کلی ، سطوح بالاتری از مقاومت آنتی بیوتیکی نسبت به سایر مناطق آمریکای جنوبی نشان می دهد. به عنوان مثال ، ایالت های منطقه آتلانتیک جنوبی 13 تا 14 درصد عفونت را گزارش می کنند کلبسیلا پنومونیهیکی دیگر از عوامل بیماری زا باکتری های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ها هستند. برکوف می گوید که در سطح ملی ، این میزان 9 درصد است.

این شامل باکتری های مقاوم دیگر است که روز به روز بیشتر شایع می شوند اسینتوباکتر باومنی، که می تواند منجر به عفونت های کشنده مربوط به بازگشت سربازان از عراق شود و E. coli ، یک باکتری معمولی که مقاومت بیشتری در برابر آنتی بیوتیک های رایج از خود نشان می دهد.

اگرچه این مشکل در رایج ترین نقشه برجسته شده است ، بریاکوف می گوید که این توضیح نمی دهد که تفاوت بین کشورها برای چیست. او می گوید برخی کشورها تلاش بیشتری برای مقابله با این مشکل انجام داده اند. اما کاملاً محتمل است که نرخ بالای در ایالات متحده و سایر کشورها حداقل تا حدی به دلیل نوع بسیار دشواری از عفونت در آن کشورها باشد و نه در سایر کشورها.

برایکوف می گوید ، هدف نقشه تعیین علت و معلول نبود. در عوض ، برای روشن ساختن این مشکل برای مقامات بهداشتی و عمومی بود.

بريکوف مي گويد: “نقشه ها فراخوان توجه ، فراخوان عمل هستند.” “این عفونت ها باری بر سیستم مراقبت های بهداشتی به طور کلی هستند و نقشه ها علائم نگران کننده ای از موارد آینده را نشان می دهند.”سوال

MRSA انواع خاصی از باکتری های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک های خاص را توصیف می کند.
پاسخ را ببینید

منابع

منابع: نیکولای بریاکوف ، تحلیلگر تحقیقاتی ، مرکز دینامیک بیماریها ، اقتصاد و سیاست ، واشنگتن ، مرکز پویایی بیماریها ، اقتصاد و سیاست: “نقشه مقاومت”. وب سایت CDC: “آمار MRSA”. وب سایت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی: “انتروکوک های مقاوم به ونکومایسین (VRE)”. وب سایت بنیاد رابرت وود جانسون: “یک مطالعه جدید MRSA را در بیماران بیمارستان پیدا کرد.” © 2011 WebMD ، LLC. همه حقوق محفوظ است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید