آقای. نماینده وزیر آموزش و پرورش/ مدیریت «طرح مهرآفرین».


به گزارش خبرگزاری فارس از چهارباغ، علی حدادی نماینده مردم سوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در شورای اسلامی در دیدار علنی با مردم شهر چهارباغ اظهار داشت: دغدغه شورا این است که گوش به فرمان مقام معظم رهبری و برای حفظ والاترین ارزش های انقلاب و پایبندی به این دو اصل مهم، دولت ارتباط دیگری را بین مجلس و دولت فراهم خواهد کرد.

وی درباره سیزدهمین انقلاب و دولت مردمی گفت: آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور مردم در خدمت مردم است و از انجام کارهایی برای رفع مشکلات مردم ابایی ندارد.

وی درباره اقدامات مثبت استاندار افزود: استاندار البرز با حضور در جمع مردم و پیگیری اقدامات موثر در تقویت اعتماد مردم به نظام، تجلیل می شود.

حدادی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش برای معلمان گفت: بخش بزرگی از معلمان که سال ها در آموزش و پرورش مشغول به کار هستند با طرح و نهضت مهرآفرین مشکل دارند که موضوع تعرفه معلمان پیگیری می شود. باید سریعتر باشد

وی در پایان به ارائه گزارشی از فعالیت های خود پرداخت و به موارد مهم اشاره کرد و گفت: وی به دنبال تامین اعتبار برای جاده سهیلیه و راه های روستایی و نوسازی شهر لشگرآباد و رامجین و احداث چهارباغ بود. بیمارستان شهر و تامین آب از سد.

انتهای پیام/ج
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید