آغاز اعطای وام 200 میلیونی مسکن روستایی زنجان است


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، رضا خواجه ای ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: با دستور رئیس جمهور و به همت برنامه، عرصه های نوسازی و بهسازی بافت های مسکونی روستا به میزان زیادی افزایش یافت. و مدیریت مالی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ادامه داد: رئیس جمهور در نامه خود به رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار مساعدت لازم برای این پروژه شد و سازمان برنامه و بودجه نیز برای این منظور، علیرغم عزم قوی دولت برای جلوگیری از افزایش فشارهای مالی.زاموافقت خود را در این مورد اعلام کرد.

وی یادآور شد: در همین راستا از امروز هشتم مردادماه با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به تمامی بانک های فعال در این زمینه سقف نوسازی و بهسازی در روستاها از 100 تا 200 میلیون تومان آغاز می شود. ، و فرآیند اخذ دولت برای نامزدها را آغاز می کند

خواجه ای بیان کرد: دولت با وجود مشکلات اقتصادی فراوان و وضعیتی که بار مالی پرداخت بانک پول را به دوش می کشد، با هدف ترویج ساخت خانه های مقاوم در روستاها در بلایای طبیعی از جمله سیل و زلزله، نوسازی را انجام می دهد. و برای بهبود معیشت روستاییان تصمیم به افزایش سقف مسکن روستایی از 100 میلیون تومان به 200 میلیون تومان گرفت.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: وام 200 میلیون تومانی 5 درصد و ضمانت آن برای 3 نفر وثیقه است و روستاییان برای دریافت وام 200 میلیون تومانی امکان پذیر است. به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان ها مراجعه کنید.

پایان پیام/73009
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید