آزادی 6 شمشیرباز و تمرکز سرمربی برای به چالش کشیدن صندوق های خصوصی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین الملل


امین قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر، شمشیربازی را برای ملی پوشان یادآور شد سجاف وی که ماه های پرمشغله ای را پشت سر گذاشت، گفت: با حضور در مسابقات آسیایی، جهانی، اسلامی و سطح B اصفهان، چند ماه اخیر را به تمرینات سخت گذراندیم. به این دلیل در حال حاضر، به جزیره سرپوشیده برای شروع یک جلسه تمرینی جدید در یک تور برنامه ریزی شده استراحت کردیم.

او گفت: بر تقویم مصوب فدراسیون جهانی شمشیربازی تا پایان آوریل سال آینده باید به 6 رویداد تقسیم شود جهان برای شرکت این برنامه ها از آبان ماه آغاز و هر ماه ادامه خواهد داشت. از سال آینده مسابقات انتخابی المپیک را داریم، خیلی مهم است که به هر کدام از سکوها راه پیدا کنیم زیرا روی جایگاه فردی و تیمی تاثیر می گذارد.

به گفته قربانی، مسابقات کلاس A الجزایر اولین رویدادی بود که تیم ملی در رشته شمشیربازی برگزار کرد. سجاف باید در آن شرکت کنند. این مسابقات در آبان ماه برگزار می شود. پس از آن در یک سری مسابقات جایزه بزرگ فرانسه (دسامبر)، دور جام جهانی (دسامبر – محل برگزاری نامشخص)، جام جهانی لهستان (فوریه)، جام جهانی ایتالیا (مارس) و جام جهانی مجارستان (آوریل) در برنامه ملی. سرپوشیده برای تحویل.

6 رهاسازی براکت ها و توجه معلم اصلی به تزریق وجوه ویژه

سرمربی تیم ملی شمشیربازی سجاف وی تاکید کرد: این رویدادها هر ساله در تقویم فدراسیون جهانی قرار دارد و ایران نماینده ای به آن اعزام کرده است. برای فصل جدید این رقابت ها برنامه هایی داریم به خصوص اگر بتوانیم به عنوان فرصتی برای آمادگی بهتر وارد آنها شویم. تیم رهبری برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک

وی تاکید کرد که هیچ یک از این سفرها نباید در برنامه تیم ملی شمشیربازی قرار گیرد سجاف حذف شود، گفت: بهای شکست در یکی از این رشته ها برای حصار ایران مفید خواهد بود زیرا همه کشورها از تقویم فدراسیون جهانی پیروی می کنند تا از همه جا برای ارتقای استاد استفاده کنند.

قربانی از مسائل مالی و بودجه مورد نیاز می گوید موارد ارسالی پیش بینی شده: حصار کشیدن سجاف به هنگام سال او در گذشته به دلیل پشتکار در عرصه های مختلف بدون نگرانی از جنبه مالی، خوش درخشید و خود را در سطح بین المللی نشان داد. لذا امیدواریم طبق معمول مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارتخانه تماشای ورزش علاقه زیادی به این رشته دارد و حمایت های مالی لازم را انجام می دهد.

سرمربی تیم ملی شمشیربازی سجاف وی تاکید کرد: سال آینده بازی های آسیایی را پیش رو داریم و در عین حال باید وارد مسابقات انتخابی المپیک شویم. این روش ها نیاز به صندوق ویژه ای برای حصار دارد تا بتوانیم بدون دغدغه مزارع را نشان دهیم و مسیر موفقیت آمیز را از قبل ادامه دهیم.