آدرس تمامی 41 هیئت استان سمنان / آماده خدمت رسانی به مهاجرین – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللمهدی کشفی در گفتگو با خبرنگار مهر از تشکیل و آماده سازی 41 هیئت در استان سمنان برای برگزاری جشنواره اربعین امسال خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر 41 هیئت در استان سمنان حضور دارند. بیشترین شهر سرخجه بندر منطقه ای مهران میدان اربعین و سفره خانه موکب امام حسن عسگری(ع)آ) در مهران و در میدان اربعین با استقبال و اقامت و راهپیمایی شاهدان، کالاها و حمایت های دولت سمنان، بندر منطقه ای مهران، میدان اربعین، در موکب های دولت.

وی گفت: دولت سمنان هیئت دیگری به نام قمر بود فهمیدم هاشم در پایانه مهران در میدان اربعین که تنها برای نشستن «موکب تعزیه حسینی» ساخته شده بود، سخنرانی کرد. نرد آماده خدمت رسانی به مردم جهت صرف غذا و اقامت به آدرس صفی صفا جنب بیمارستان ستاد بازسازی عتبات در شهر نجف.

رئیس ستاد اربعین قبرستان استان سمنان با بیان اینکه شش هیئت دیگر استان نیز در نجف خواهند بود، گفت: هیئت امام رضا(ع) است.آ) بین پله برقی و صافی صفا با تنقلات موکب لبیک یا امام حسین(ع)آ) شهرستان سمنان روبروی ستاد آفرینش علائم و برکت و شاگردان زنده و سیار حکومت بزرگوار در بارگاه حضرت زهرا (س) .س) از زائران اربعین با اسکان و میان وعده پذیرایی می شود.

کاشفی می گوید که موکب زائران چهارده معصوم در چهار راه حضرت رسول است.پ) راه فرزند دختر حسن در مقابل حسینیه آیت‌الله شاهرودی بود و یکی دیگر از هیئت‌های استان سمنان را در نجف اطعام کرد و گفت: دو هیئت در نجف ایستاده‌اند که یکی از آنها غلام مهدی در مسجد است. ساده برای پیام های فرهنگی و بیشتر برای پیروان امام حسین(ع)آ) راه الحسین(ع)آ) 76 صندلی عمودی، غذا، تنقلات و محل اقامت وجود خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در مسیر اربعین هفت موکب وجود دارد، افزود:س) آی امو 565 شهرستان حیدریه فقط بانوان تیم حبیب پسر مظاهر عمود 423 زندگی و تغذیه شاهرود در آمو 1342 در نزدیکی بیمارستان درگذشت. الکفیل همراه با اسکان و اطعام، موکب رسانه ای فجر در عمود 1322، موکب عاشقان مهدی (عج)Aj(سمنان در عمود 729 با تنقلات، موکب شهدای گمنام عمود 1365 با اسکان و غذا و تنقلات و در نهایت موکب حضرت فاطمه زهرا)س) در پست 423 سفره ویژه سایر هیئت های استان سمنان در مسیر پیاده روی اربعین است.

مسئول است اربعین ستاد ساخت عتبات عالیات سمنان گفت: پیوریتن ها در مسیر پیاده روی اربعین، موکب فاطمیه ایوان کی سلام حسین (آ) میدان پرخم لباس سفید اربعین در باب شاهدان قبل از عقلیه برای خدمات پزشکی موکب لبیک یا زینب (س) همزمان هیئت قائم درب کیپیله خیابان بلد عاشقان ثارالله در باب الشهداء آکایلامهمانی سفر علی بن موسی بهترین (آ) من سلام بلد در باب جنب امین مدرسه و امامزاده سید محمد دیباج است کیپیله با حیدر کرار ماند.

کشفی نیز گفت: موکب عاشقان عباس روبروی باب الشهدا آکایلاموکب امام زمان (عج)Aj) قبل از باب آکایلالبیک یا ثارالله داخل باب الشهدا روبروی صحن آکایلاشاهدان ثروت و حمایت حکومت سمنان در باب هستند کیپیله برای زندگی عادی، گروه خادم المهدی (Aj) در باره کیپیله میدان تربیت امام زمانAj) در، درب کیپیله توسط پل حیدر کرار عشق حسین (آ) باب الشهدا روبروی صحن آکایلاشهدای گمنام واقع در خیابان شهدا زین مسپا کوچه میمارا آرامش در آن کیپیله پل دو کیلومتری فاطمه الزهرا (س)س)کاروانی برای اهداف رسانه ای در باب الشهدا راه اندازی شده است.

وی گفت: موکب شهدای ایوان کی در سامارا، صحن جنوبی بیت مطهر، شیرخوارگان امام حسین (ع)آ) در کلیسای کازمین اورس و منتظران حضرت مهدی (عج)Aj) در کمربندی سمنان و گروه الزهرا در جاده سمنان به دامغان از دیگر گروه های استان سمنان هستند.