آدام دوین با کلوئی بریج در کابو مکزیک ازدواج کردآدام دیوین و کلوئی بریج رسما ازدواج کردند.

این دو روزهای شنبه و یکشنبه در کابو سان لوکاس مکزیک ازدواج کردند ، اریک گریفین ، بازیگر “Workholics” Divine روز یکشنبه از طریق اینستاگرام تایید کرد.

“Dame Boys! Devine در بازار نیست! چنین عروسی بزرگی!”

دیوین در یک تی شرت مشکی ، شلوار مجلسی و کفش تنیس سفید تیره به نظر می رسید ، که اندرسون و هولم نیز روی آنها تاب می خوردند. در همین حال ، گریفین لباس فوق العاده ای بر تن داشت.

علاوه بر پست تبریک گریفین ، آدام رنی ، کمدین نیز عکسی را در استوری های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که در آن خود را برای ازدواج آماده می کند.

نمایندگان دوین و بریجز بلافاصله درخواست اظهار نظر در صفحه 6 را پس ندادند.

قبل از عروسی ، بریجز ، 29 ساله ، برخی از لباسهایی را که قبل از گفتن “بله” به لباس امتحان کرده بود ، پاره کرد.

“آیا ما در مورد برنامه ریزی عروسی در زمان گرم شدن زمین دیوانه ایم؟” شاید بله ، خیلی چیزها اتفاق افتاده است ، بسیاری از چیزها اشتباه پیش رفته است که هیچ کدام از ما به گرفتن کووید محدود نمی شویم.

“اما ما بهترین ضربه را به او دادیم و او تقریباً اینجاست و به نظر می رسد که واقعاً بیرون می آید !!” او ادامه داد. “به این لباس عروسی فکر کنید که من تقریباً انتخاب کرده ام-اما شما اشاره نمی کنید که این یک حساب سنگین برای عروسی برای چند هفته آینده خواهد بود.”

بریج و دوین – که اولین بار پس از ملاقات سر صحنه فیلم “دختران نهایی” در سال 2015 شروع به رابطه کردند – در اکتبر 2019 ازدواج خود را اعلام کردند.

“او گفت: بله!” سپس دیوین اینستاگرام را با عکسی از این زوج در یک قایق منتشر کرد. “خوب در واقع او گفت” هی آدم “و سپس مرا بوسید اما مطمئنم که این بدان معناست که بله!”

بریجز احساسات مشابهی را در پست شخصی خود به اشتراک گذاشت و نوشت: “من این مرد را از صمیم قلب دوست دارم و بسیار هیجان زده هستم که برای همیشه با او باشم.”

“من می دانم که ما از اولین باری که با هم آشنا شدیم رابطه خاصی داشتیم (ابتدا از نحوه ظاهر شدن باسن او در شلوار جینش و نحوه خنداندن او و مونوگرام کوله پشتی اش در پنج سالگی خوشم آمد. قبلا) و من به سرعت متوجه شد که او مهربان ترین ، بامزه ترین ، باورنکردنی ترین مردی است که من تا به حال ملاقات کرده ام. من بسیار افتخار می کنم که دختر او هستم و حتی بیشتر به همسر او افتخار می کنم. ”

Source link

دیدگاهتان را بنویسید